Sağlıklı ve canlı bronzluk; Solaryum

Bronzlaşmanın en pratik yolu olarak kabul edilen solaryum, sanılan aksine kontrollü UV ışını yaydığı için sağlıklı ve güvenilir bir yöntemdir. Güneşten yayılan ultraviyole ışınları UVA, UVB, UVC’ den oluşur. UVC ışınları zararlıdır ve ozon tabakası tarafından filtre edilirler. UVA ve UVB ışınları ise yararlı ışınlar olup bronzlaşmada da oldukça etkilidirler. Solaryum makinesi de, tıpkı güneşin yaydığı gibi ultraviyole ışınları yayan lambalardan oluşur ve yapay bronzlaştırıcıdır.

Güneş ışınlarını kontrol etmek zordur ancak solaryum cihazlarında ışığın şiddeti ve tipi kontrol edilebilir. Bronz bir tenin kişiyi dinamik, canlı ve güzel hissettirdiği herkesin bildiği bir gerçek yalnız her şeyde olduğu gibi solaryumda da aşırıya kaçmamak ve ölçülü olmak gerekir. Çünkü dünyanın hiçbir yerinde ölçülü solaryuma girdiği halde cilt kanserine yakalanan bir vakaya rastlanılmamıştır. Aksine ölçülü kullanmak şartıyla bir takım cilt hastalıklarının tedavisinde dahi tercih sebebi olmaktadır.

Fashion Sports’da Solaryum

Son yıllarda daha da fazla popülerlik kazanan solaryum, doğru şekilde uygulandığında faydalı bir uygulamadır. Bunun için elbette işin ehli uzmanlarla çalışmak ve son teknoloji makineler kullanmak gerekir. Fashion Sports Solaryum, yüksek standartları, kaliteli ekipmanları ve profesyonel danışmanlarıyla istediğiniz sağlıklı, canlı ve kalıcı bronzluğu sizlere deneyimleme fırsatı sunuyor. Fashion Sports Solaryum bünyesindeki tüm cihazlar; Alman Teknik Kontrol Kurumu‘nun(TÜV) verdiği GS işaretli ve yasal olarak öngörülen CE işaretlidir. Sağlığınızı ön planda tutan ve her türlü konforu sizlere sunan Fashion Sports Solaryum ile her mevsim istediğiniz bronzlukla merhaba deyin..

Neden Solaryum?

Güneşten faydalanamadığınız durumlarda başvurulabilecek en iyi yöntem solaryumdur ve bronzlaşma konusunda güneşle aynı etkiye sahiptir. Güneş ışınlarını kontrol etmek mümkün değilken, solaryumla ışınlar en yaralı şekilde filtrelenerek sağlıklı bronzlaşmak mümkün hale gelmektedir. Uygulama makineleri, bronzlaşarak güzelleşmek ve güneş ışınlarının insanlar üzerindeki olumlu etkilerini kullanılabilir hale getirebilmek için üretilmişlerdir. Doğru ölçüde ve makul sürelerde girildiği takdirde cilt sağlıklı bir şekilde bronzlaşır ve beraberinde de bir takım faydalar sağlar;

  • Ciltteki akne ve sivilcelerin iyileşmesine katkı sağlar,
  • D vitamini sentezine yardımcı olur,
  • Daha kısa sürede daha kalıcı bir bronzluk sağlar,
  • Bel, sırt ve boyun ağrılarına iyi gelir.

Bize Ulaşın!

7 + 11 =