DERS PROGRAMI

Untitled Document
GÜN
SAAT
STÜDYO 1
SAAT
STÜDYO 2
PAZARTESİ 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
SALI 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
19.00 PM PİLATES  /  İREM    
    19.00 PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20.00  PM PİLATES  /  YİĞİT    
    20.00 PM SIPINNİNG  /  İREM
         
ÇARŞAMBA 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
PERŞEMBE 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
19.00 PM PİLATES  /  İREM    
    19.00 PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20.00  PM PİLATES  /  YİĞİT    
    20.00 PM SIPINNİNG  /  İREM
         
CUMA 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
CUMARTESİ 9:45 AM YOGA  /  ÖZGE    
         
PAZAR 9:45 AM YOGA  /  ÖZGE    
Kalfaçeşme Sokak
Validebağı Sitesi Önü No:3
34718 Koşuyolu - İSTANBUL
T : +90 216 340 71 71
F : +90 216 428 96 71
Sosyal
Medya
Fashion Sports 2017 © Tüm Hakları Saklıdır.
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi = 07:00 - 23:00   Hafta Sonu = 08:00 - 20:00

DERS PROGRAMI

Untitled Document
GÜN
SAAT
STÜDYO 1
SAAT
STÜDYO 2
PAZARTESİ 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
SALI 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
19.00 PM PİLATES  /  İREM    
    19.00 PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20.00  PM PİLATES  /  YİĞİT    
    20.00 PM SIPINNİNG  /  İREM
         
ÇARŞAMBA 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
PERŞEMBE 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
19.00 PM PİLATES  /  İREM    
    19.00 PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20.00  PM PİLATES  /  YİĞİT    
    20.00 PM SIPINNİNG  /  İREM
         
CUMA 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
CUMARTESİ 9:45 AM YOGA  /  ÖZGE    
         
PAZAR 9:45 AM YOGA  /  ÖZGE    
Kalfaçeşme Sokak
Validebağı Sitesi Önü No:3
34718 Koşuyolu - İSTANBUL
T : +90 216 340 71 71
F : +90 216 428 96 71
Sosyal
Medya
Fashion Sports 2017 © Tüm Hakları Saklıdır.

DERS PROGRAMI

Untitled Document
GÜN
SAAT
STÜDYO 1
SAAT
STÜDYO 2
PAZARTESİ 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
SALI 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
19.00 PM PİLATES  /  İREM    
    19.00 PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20.00  PM PİLATES  /  YİĞİT    
    20.00 PM SIPINNİNG  /  İREM
         
ÇARŞAMBA 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
PERŞEMBE 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
19.00 PM PİLATES  /  İREM    
    19.00 PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20.00  PM PİLATES  /  YİĞİT    
    20.00 PM SIPINNİNG  /  İREM
         
CUMA 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
CUMARTESİ 9:45 AM YOGA  /  ÖZGE    
         
PAZAR 9:45 AM YOGA  /  ÖZGE    
Kalfaçeşme Sokak
Validebağı Sitesi Önü No:3
34718 Koşuyolu - İSTANBUL
T : +90 216 340 71 71
F : +90 216 428 96 71
Sosyal
Medya
Fashion Sports 2017 © Tüm Hakları Saklıdır.
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi = 07:00 - 23:00   Hafta Sonu = 08:00 - 20:00

DERS PROGRAMI

Untitled Document <
GÜN
SAAT
STÜDYO 1
SAAT
STÜDYO 2
PAZARTESİ 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
SALI 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
19.00 PM PİLATES  /  İREM    
    19.00 PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20.00  PM PİLATES  /  YİĞİT    
    20.00 PM SIPINNİNG  /  İREM
         
ÇARŞAMBA 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
PERŞEMBE 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
19.00 PM PİLATES  /  İREM    
    19.00 PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20.00  PM PİLATES  /  YİĞİT    
    20.00 PM SIPINNİNG  /  İREM
         
CUMA 9:30 AM PİLATES  /  ZEYNEP    
10.30  AM ZUMBA  /  ZEYNEP    
11.30  AM PİLATES  /  YİĞİT    
       
    18.30  PM ZUMBA  /  ZEYNEP
19.00  PM PİLATES /  İREM     
    19.30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
20:00  PM TAE-BO  /  İREM    
    20:30  PM SIPINNİNG  /  YİĞİT
         
CUMARTESİ 9:45 AM YOGA  /  ÖZGE    
         
PAZAR 9:45 AM YOGA  /  ÖZGE    
Kalfaçeşme Sokak
Validebağı Sitesi Önü No:3
34718 Koşuyolu - İSTANBUL
T : +90 216 340 71 71
F : +90 216 428 96 71
Sosyal
Medya
Fashion Sports 2017 © Tüm Hakları Saklıdır.
Çalışma Saatlerimiz
Hafta İçi = 07:00 - 23:00   Hafta Sonu = 08:00 - 20:00